SZANOWNI PAŃSTWO,
Odpowiadając zapotrzebowaniu rynku na usługi certyfikacji energetycznej budynków i auditingu w związku z realizacją zaleceń UNII EUROPEJSKIEJ co do zmian w prawie budowlanym oferujemy Państwu usługi naszej firmy.

Oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, zarządców nieruchomości, firm deweloperskich, pracowni projektowych, oraz instytucji publicznych.

URSAE Inżynieria jest firmą wyspecjalizowaną w sporządzaniu świadectw – certyfikatów charakterystyki energetycznej budynków a także projektów instalacji sanitarnych oraz nadzoru inspektorskiego wykonawstwa prowadzonych prac instalacyjnych.

Nasi CERTYFIKATORZY to:

  1. Inżynierowie posiadający uprawnienia budowlane BEZ OGRANICZEŃ w zakresie projektowania wykonawstwa i nadzoru instalacji sanitarnych
  2. INŻYNIEROWIE posiadający uprawnienia do wykonywania ŚWIADECTW CHARAKTERYSTYKI ENERGETYCZNEJ BUDYNKÓW specjalnie do tego celu przeszkoleni i profesjonalnie przygotowani przez specjalistów Politechniki Warszawskiej z Zakładu Systemów Ciepłowniczych i Gazowniczych, Zakładu Klimatyzacji i Ogrzewnictwa oraz specjalistów Krajowej Agencji Poszanowania Energii. Oferujemy krótkie terminy realizacji zleceń, rzetelne wykonanie opracowania, profesjonalną i miłą obsługę, doradztwo dotyczące audytów energetycznych i termomodernizacji.